Tuesday, 9 November 2010

Wywiad na luzie

Princess Orinoko (Eco Consius) wywiaduje Cosmic Queen (Centrum Świadomości Kosmicznej)



Orinoko: Pierwsze pytanie: czym jest świadomość kosmiczna?

Cosmic: To może zacznijmy od tego, czym jest ta świadomość... Właśnie! To ja sie pytam - czym jest ta swiadomosc?

O: Ale kogo pytasz?

C: Wszystkich zainteresowanych... Podobno wyrozniamy 7 poziomow swiadomosci:
pierwszy to swiadomosc wlasnego ciala; druga - eteryczna czyli to, co trzyma twoje cialo w calosci; trzecia świadomość - astralna czyli twoi przodkowie i twoje korzenie; czwarta - mentalna twoje uczucia i emocje; piata świadomość duchowa - to, co ogarniasz - siebie jako jednostkę, społeczeństwo i cały system układów i połączeń ziemskich. I wtedy masz szosty poziom swiadomosci - kosmiczna, czyli rozszerzasz swoje postrzeganie poza ramy ziemskie i w kosmiczny wymiarze odbierasz - piekne!
I ostatni, siódmy poziom, swiadomosc nirwanicznej, to juz jestes poza wszystkim zyciem i smiercia - normalnie niepojete.
A zatrzymałam się na kosmicznym, ale nikogo w Centrum nie zamierzam ograniczać.


O: Otwierasz teraz Centrum Świadomości Kosmicznej, kogo będziesz w nim zrzeszała i o co w ogolę chodzi ?

C: Centrum Świadomości Kosmicznej ma zrzeszać ludzi, którzy chcą się rozwijać i uleczać i chcieliby tez pomagać w tym innym. Ludzi, którzy maja pomysły i znają sposoby jak można to robić. Ludzi, którzy wyzwolili się na tyle, ze maja odwagę być sobą w pełni i robić to, czego naprawdę chcą. Maja ochotę budować alternatywę do obecnie sprzedawanego modelu życia, czyli niestety frustrującej pogoni za pieniądzem. Chce, by centrum promowało styl życia, w którym nie ma konkurencji, gdyż każdy jest wyjątkowy i bezkonkurencyjny w byciu sobą.


O:Czyli zrzeszacie ludzi, a wasze działania maja się objawiać czym?

C: Ja nie uważam, ze świadomość to zawsze są działania, bo to jest tez niedziałanie. W każdym bądź razie na chwile obecna informuje ludzi i nakreślam im o co mi chodzi i daje wolna rękę w dziedzinie, jaka oni chcieliby wzbogacić Centrum. Ja jako jednostka mogę odpowiedzieć co chce wnosić i czym się zajmuje, ale nie chciałabym kształtować ani narzucać strefy działania czy tez niedziałania osobom
współpracujących. Myślę tez, ze wiele się okaże w trakcie, jak zresztą z reguły w życiu bywa.

O: Rozumiem, ale na pewno jakieś warsztaty i takie rożne...


C : Na pewno warsztaty, spotkania i rożne inicjatywy.


O: Jeśli chodzi o cel to mamy zrzeszenie ludzi, którzy chcą coś tam robić. Coś poza tym?

C: Ja osobiście bardzo bym chciała, żeby ludzie się wyzwolili, żeby byli szczęśliwi , by mogli spokojnie i milo żyć bez strachu. Chciałabym tez, by centrum pomagało im odnaleźć swoje gwiezdne przeznaczenie, by podsuwało i promowało sposoby na świadome i owocne życie.


O: Czy uważasz, ze jest potrzeba takiego centrum?

C: Tak, oczywiście, wystarczy się rozejrzeć dookoła - ilu ludzi jest sfrustrowanych robiąc rzeczy, których robić nie chcą. Sa znudzeni, przerażeni jutrem. Potrzebny im jest ktoś, kto da im świadomość, ze cud życia i istnienia dzieje się właśnie teraz i tu. wystarczy tylko się przebudzić aby doświadczać go w pełni.

No comments:

Post a Comment