Wednesday, 11 July 2012

Nowa Era na wystrzałowo


2012 trwa nam już na dobre, a zupełnie zapomnieliśmy wspomnieć, jak wystrzałowo się zaczęło. Zjechało się niemało ludu do posiadłości Marii Dziedziczki vel Kojota na zorganizowaną przez Kosmiczną Izabelle sylwestrową ceremonię w szałasie pary. Rączki chodziły, ogień się palił – wszyscy mieli swój udział w budowaniu szałasu. A potem nie zważając na mróz rozebrani do mniej lub bardziej naga wskoczyliśmy do środka. Ściśnięci jak śledzie I początkowo nieco zmarznięci czekaliśmy na obiecane poty. Uratowała nas sama Maria Kojota, która w machaniu widłami i podrzucaniu gorących kamieni nie ma sobie równych.
A potem już się potoczyło: przywoływanie przodków i przyjaciół, wspólne mantrowanie, potowy odlot w ciemnościach . Szukanie po ciemku ubrań na mrozie nie było łatwe, ale w drewnianej chatce czekała już na wszystkich gorąca imprezka. Były tańce do białego rana, oraz inne mniej lub bardziej magiczne atrakcje: zbiorowa podróż szamańska, medytacje, wróżenie z kart. Podziwialiśmy uroki Podlasia, jedliśmy przy wspólnym stole i chodziliśmy po wodę do studni ( co okazało się niebywała frajdą ). I jeszcze żeśmy kręcili: “ I w zdrowiu i w szczęściu i w błogosławieństwie na ręce Maryii “.

Fot. Alicja Bojarska


Centrum Świadomości Kosmicznej dziękuje wszystkim za przybycie i genialną atmosferę- było super. Mamy nadzieję, że 2012 upływa Wam magicznie.
Specjalne błogosławieństwa ślemy Marii Kojocie w podzięce za udzieloną nam gościnę.

by Cwietlina

No comments:

Post a Comment